Tento web chci věnovat všem lidem co mně znají víc než od vidění, řidičům co mně vozí na stopa, těm které potkávám ve vláčku, lidem z koleje a univerzity, a všem ostatním co jste mě někde potkaly. Některé věci jsou zvláště věnované ale z toho si nic nedělej.

O mně:

Jmenuji se Ota Faldyna, je mi 26 let a bydlím ve Vyšším Brodě. Leč, většinu svého času momentálně trávím v Plzni studiem elektrotechniky na Západočeské univerzitě.

Jedna z mých zálib je psaní úvah, poezie a písniček, na různá témata. Zejména se zamýšlím nad věcmi, které se obecně pokládají za pravdy a o čem jsem přesvědčen, že pravdou tak úplně nejsou. V dnešní době tržní ekonomiky je totiž v módě pokládat za pravdu jen to co se dobře prodává.
Jsem jiného názoru! Jistě společnost, věda nebo svět se vyvíjí… Některé věci jsou však neměnné – bez ohledu na měnu a režim. V srpnu 2002 jsem poznal osobně Ježíše Krista. Tato událost ovlivnila značně můj život i názory.

Mezi mé další záliby patří hraní na kytaru, fotografie, treking, celkem úspěšně pěstuji kaktusy, baví mě všechna možná elektronika a bastlění. Co se týče hudby, inklinuji k punku. Zatím nemám lidi na to, abych ho sám provozoval… ale o tom jinde.

Něco ke stylu psaní:

Chci se pozastavit nad vsuvkami v článcích… Vsuvka je uzavřená myšlenka nebo příběh, který volně navazuje na předcházející text – většinou nějaké doplnění. Je řazena v extra odstavci proto, že kdyby tam nebyla článek by se nezměnil. Je to čistě kvůli kvůli přehlednosti.

Dyslexie

Jedna z mých bolestí je dyslexie (LMD nebo ADHD chcete-li). S tou se pojí mraky překlepů a pravopisných chyb. Ne všechno zvládám dát překontrolovat… Tak prosím buď milostiv(a). Občas píšu – omlouvám se za pravopis, sekretářka má dovolenou =D.