Vážení, dlouho jsem se nepobavil tak, jako když jsem chtěl přejmenovat mou FB stránku. Donutili mne totiž udělat tiskové prohlášení.

Vážení a milí, protože chci být zas o něco svobodnější a zároveň dále publikovat svůj humor, který je někdy trošku složitější (aby se člověk zasmál, potřebuje dost vztažných bodů dovysvětlit), rozhodl jsem se začít vystupovat pod uměleckým pseudonymem „nepochopený komik“. Tato přezdívka totiž trefně vystihuje můj úděl. Když si totiž nenecháte vysvětlit můj vtip, který je jinak báječný, stávám se ve vašich očích jednoduše IDIOTEM,

A protože mé dosavadní „Otíkovy stránky“ vedené u společnosti Facebook jsou příliš přímo vázány na mou osobu, chci je přejmenovat. Je to pro mě bezpečnější. Obsah a styl humoru zůstane stejný. Změní se jen název na poněkud výstižnější. Pod pseudonymem budu publikovat více a svobodněji, takže se máte na co těšit!

S změnou FB stránek také souvisí změna názvu mého nahrávacího studia. Již to nebude dále Halda sound s.r.o, ale COMIC records.

Už jste to rozdýchali? JO? Super… Tak teď mi snad změní název stránky.

Pac a pusu!